Se afișează postările cu eticheta satelite. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta satelite. Afișați toate postările

sâmbătă, octombrie 20, 2007

C.C.I. (Centrul de Comunicare Interstelara)

Dacă există extratereştri sau vreo altă formă de existenţă în afara planetei noastre, ei cu siguranţă o vor găsi. În curând vom avea răspuns la întrebarea: “Suntem singuri în Univers?”